Jesienne zmiany

Jesienne zmiany

Szanowni Państwo!

W ostatnich tygodniach budynki typu bliźniak oferujące niezależne lokale (po cztery w każdym budynku) zdecydowanie nabrały charakteru. Zawdzięczają to m.in. montażowi brązowych wstawek z Cedralu, rynien i rur spustowych oraz innych drobnych elementów zewnętrznych. Tym samym na ukończeniu są prace elewacyjne a wewnątrz trwają roboty wykończeniowe do stanu deweloperskiego. Obejmują one m.in. wykończenie tarasów, montaż parapetów oraz osprzętu elektrycznego.

W dużym stopniu zmienił się front budynku wielolokalowego nr 17 – jego elewacja jest na ukończeniu. Kolejny krok to montaż balustrad. Intensywne prace trwały wewnątrz budynku nr 17 – montowana była winda, wylano posadzki, trwa malowanie ścian i wykańczanie tarasów oraz części wspólnych budynku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktem telefonicznym lub osobistym z naszym biurem sprzedaży. Biuro sprzedaży znajduje się na terenie budowy i jest czynne od wtorku do soboty w godzinach 9:00-17:00. Na Państwa życzenie możliwość ustalenia spotkania w innym terminie.