Letnie kolory

Letnie kolory

Szanowni Państwo!

Minęły kolejne dwa miesiące i wyraźnie widać, że słoneczne lato sprzyja także budynkom, które zaczęły nabierać kolorów. Wszystkie dachy zyskały eleganckie pokrycie z dachówki ceramicznej w naturalnym kolorze. Stopniowo wykonywane są elewacje budynków nr 1 do 6 i wykańczane tynkiem w kolorze delikatnie złamanej bieli, która kontrastuje z wstawioną stolarką okienną (PVC) w kolorze orzecha. Równolegle prowadzone są prace wewnątrz budynków –  po ukończeniu robót tynkarskich i instalacyjnych wylewane są posadzki. W budynku nr 17 ukończono roboty murowe, montowana jest ślusarka okienna (aluminium) i rozpoczęto roboty elewacyjne na północnej fasadzie. Wewnątrz ułożono instalacje podtynkowe, prowadzone są roboty tynkarskie i inne instalacyjne.

Duże zmiany widać w sąsiedztwie głównej osi zagospodarowania terenu, którą wyznacza przyszły pasaż: budynek techniczny zyskał docelowy kształt, podobnie oczko wodne z brodzikiem. Wykonano fundament cieku wodnego i konstrukcję tzw. mostku nad nim.

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży na terenie budowy, które w okresie letnim jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach 9:00-17:00. Na Państwa życzenie możliwość ustalenia spotkania poza tymi godzinami.